Setsis Bilişim Teknolojileri

Setsis Grup Olarak;

OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) alanında, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım, donanım firması olmayı hedeflemiş, bu yolda artan tecrübesi ve uzman kadrosuyla emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Setsis, barkod teknolojileri, otomatik etiketleme makinaları, RFID donanımları ve özel yazılım çözümleri ile müşterilerine gerekli olan çözümü sunmaktadır.

Tedarik etmiş olduğu tüm ürünlere teknik servis, yedek parça ve sarf malzemeleri de sağlayan firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve Türkiye’nin 81 ilinde yer alan güçlü bayi ağı ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Kurumsal iş ortaklarına operasyonlarını daha etkin yürütmelerini sağlayacak çözümler sunarak değer sağlamayı amaçlayan Setsis, yenilikçi yaklaşımı ve güçlü finansman altyapısıyla 10 markanın Türkiye distribütörlüğünü yaparak yoluna devam etmektedir.

Markalarımız;

Point Mobile, Sewoo, Hanasis, Spenta, Gainscha, Access IS, Point Tab, Custom, Aclass,  P2C

DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.